Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám představit RUPERT.CZ, internetový obchod a velkoobchod specializující se na produkty pro psy. RUPERT.CZ  nabízí značky, které dosud na českém trhu chyběly a neměly zde zastoupení.Přesto na zahraničních trzích mají dlouholetou tradici a jsou uznávané pro svou kvalitu a jedinečnost.

RUPERT.CZ  přináší širokou škálu výrobků:

Ultra a superprémiové suché krmení a speciální dietní granule americké firmy NATURAL BALANCE, jedno z nejkvalitnějších krmiv pro psy na světě.

ZIWI PEAK z Nového Zélandu, 100% přírodní  suché krmení v podobě mrazem vysušeného masa, dále konzervy a pamlsky

Špičkovou přírodní kosmetiku pro psy francouzské značky ANJU BEAUTÉ, zahrnující šampony, kondicionéry, přípravky pro úpravu srsti a parfémy.

Produkty na ochranu a podporu   zdraví M&C PET CARE

Luxusní psí pelíšky z pravé kůže prestižní značky HIGHDOGS

 Pro chovatelské stanice a jejich odchovy nabízí RUPERT.CZ jediněčný chovatelský program. Na rozdíl od většiny podobných programů, které nabízejí pouze krmivo, nabízí RUPERT.CZ ucelenou řadu produktů pro péči o štěňátko.Podrobné informace o programu získáte přímo na stránkách eshopu RUPERT.CZ v rubrice "Pro chovatele".

Věříme, že jsme Vás oslovili a že sortiment internetového obchodu RUPERT.CZ je pro Vás atraktivní. Těšíme se na Vaši návštěvu  na stránkách    www.rupert.cz nebo nás neváhejte kontaktovat.

Váš Rupert.cz

TOPlist